Linkownia – co czytam, oglądam, czego słucham, kogo śledzę?Dziś weekendowo zapraszam Was na dawkę linków wartych uwagi. Sprawdźcie, co czytam i oglądam, czego słucham i kogo śledzę – zarówno dłużej, jak i całkiem od niedawna!

OptiMiss – Magdalena, moja imienniczka – o sobie pisze: „Na co dzień jestem studentką prawa, a po godzinach tancerką. Pasjonuję się wszelkiego rodzaju sportem, a przede wszystkim bieganiem, tańcem i fitnessem. Uwielbiam nowe wyzwania i wciąż szukam kolejnych wrażeń. Z wyboru i dla lepszego zdrowa jestem na diecie bezglutenowej. W nielicznych wolnych chwilach zagłębiam się w książkę lub wybieram na mapie kolejne miejsce do zwiedzenia.”. Przypadkowo wpadłyśmy na siebie gdzieś w odmętach Internetu i tak zostało do dzisiaj. Po kilku komentarzach okazało się, że łączy nas lokalizacja blogowania, Wielkopolska. Na blogu porusza tematykę prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia – w przyjazny czytelnikowi sposób dzieli się ogromną wiedzą, jaką posiada.

KarminsDecor – Karmin prowadzi bloga wnętrzarskiego. Mówi o sobie „…interesuję się kulturą, sztuką i technologią, a przede wszystkim grami wideo oraz aranżacją wnętrz i dizajnem. W związku z moimi pasjami jestem magistrantką na kierunku Media Interaktywne i Widowiska na UAM (wcześniej studiowałam Kulturoznawstwo). Realizuję się również zawodowo – pracuję jako Project Manager w branży IT. Skąd pomysł na blog? Z jeden strony z połączenia moich zamiłowań! Jako, że nie posiadam warsztatu architekta, daję upust swojej twórczej intuicji w grze The Sims 4 i uwielbiam to robić. Uwielbiam również poszukiwać inspiracji.”. Paulinę poznałam osobiście i od siebie mogę dodać, że z pasją podchodzi do przedsięwzięć, których się podejmuje. Jeśli interesuje Was architektura i projektowanie wnętrz to z pewnością Jej blog przypadnie Wam do gustu.

Simplyawoman86 – Kingę znam najdłużej z całego, dzisiejszego towarzystwa. Od kilku lat śledziłam to, co pisze w sieci. Była i jest dla mnie pierwszą skarbnicą wiedzy na temat kosmetyków, pielęgnacji i makijażu. Niezwykle skromna, mówi o sobie jedynie „Mama. Blogerka nadająca z UK :)”. Dopiero niecały rok temu zdecydowałam się u Niej zostawić kilka komentarzy. Na początku mojej przygody z blogowaniem udało się nam nawet zorganizować między sobą paczki wymiankowe. Do dziś odwiedzam ją regularnie i podziwiam, że nie dała się porwać w zawirowany świat social media – jest jedną z niewielu znajomych mi osób, które funkcjonują w sieci bez Facebook’a czy Instagrama.

MonotematycznaOna – Milena, której blog odnalazłam w sieci za pośrednictwem wspomnianej już OptiMiss. Pisze o sobie „Mam na imię Milena. Mam 23 lata (…) Interesuje się rozwojem osobistym i powoli odkrywam go coraz bardziej, a ostatnio nawet zapałałam miłością do psychologii i mam zamiar to w sobie rozwijać. Jeszcze nie wiem czy skończy się to studiami czy byciem samoukiem ale jakieś kroki w tym kierunku poczynię na pewno (…) od blisko dwóch lat jestem w posiadaniu tytułu licencjata z pedagogiki. Więc jak widzisz należę do elitarnego grona humanistów. Choć mam zamiar przełamać pierwsze lody, zakasać rękawy i zostać technikiem farmacji, bo ktoś kiedyś zaraził mnie pasją również do tego. To tak w przybliżeniu o mnie.”. Niezwykle pozytywna osoba, optymistycznie nastawiona do życia, potrafiąca znaleźć motywację dosłownie we wszystkim. Jej teksty już nie raz pomogły mi uporać się z problemami codziennego życia. Prosto i jasno przedstawia odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Beauty – rodzynek w damskim towarzystwie, ale również jedyny przedstawiciel środowiska Youtubowego. Krzysiek sam o sobie mówi „Gamer z zamiłowania, który lubi gry nowe jak i stare” i miałam okazję poznać go prywatnie. Na jego kanale znajdziecie przede wszystkim gameplay’e, ale także zapowiedzi i open box’y. Myślę, że z czasem rozwinie skrzydła i poszerzy swoją tematykę o chociażby recenzje gier. Jeśli jesteście miłośnikami tego typu rozrywki, to z pewnością znajdziecie na kanale Beauty’ego coś dla siebie.

Jeśli macie odrobinę wolnego czasu i ochoty poznać nowe, interesujące miejsca w sieci, to kliknijcie w polecane linki. Przekażcie autorom, że wpadliście ode mnie powiedzieć „cześć!”. Myślę, że każdy nowy czytelnik i/lub widz to dla nas – twórców ogromna radość. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Miłej niedzieli!

(Visited 1 274 times, 1 visits today)

3 komentarze so far.

  1. takich komplementów się o sobie naczytałam, że płoną mi policzki. dziękuję za te naturalne rumieńce :*
  2. Beauty pisze:
    Jestem rodzynkiem 🙂
  3. Dziękuję za zalinkowanie! ❤️‍

LEAVE A COMMENT