Piątkowe DIY: inspirujące cytaty do wydrukowania.W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się obrazki DIY, które można wydrukować i włożyć w ramkę. Nie ukrywam, że ten pomysł przypadł mi do gustu i wykorzystuję go w swoich wnętrzach. Szczególnie podobają mi się czarno-białe cytaty umieszczone w monochromatycznej oprawie. Pasują dosłownie wszędzie – można je zarówno zawiesić na ścianie jak i postawić na biuru, czy oprzeć o toaletkę. Dowolność jest tutaj dozwolona, a wręcz wskazana!

MBD-Wake-Up-and-Kick-Butt-Black-01-1024x1448 BeAVoiceHR

Wystarczy kliknąć na obrazek, powiększyć i od razu można go wydrukować. Dzięki dużej rozdzielczości będą pasować do różnych rozmiarów oprawy. Przygotowałam zestaw motywacji, oczywiście nie tylko tych fit!

SatisfactionFinal TheCottageMarket-IBelievedICouldSoIDid-Print

DM-YOU-ARE-BRAVER

We wpisie postarałam się zamieścić swoje ulubione – oczywiście jest ich wiele więcej! Jeżeli pomysł przypadnie Wam do gustu to stworzę kolejne wpisy zawierające inspirujące cytaty do wydrukowania. A może chcielibyście dowiedzieć się, jak wykonać napis do ramki samodzielnie?

ChalkboardPrintable

Oczywiście wszystkie cytaty możecie edytować w prostych, darmowych programach graficznych. Bez problemu można odwrócić kolory lub z kolorowego obrazka w kilku kliknięciach zrobić czarno-biały. Wszystko zależy od Waszego pomysłu i kreatywności!

103290719-It-Always-Seems-Impossible-1 What+will+YOU+make+of+your+today

Inspiracją mogą być przecież nie tylko napisy lub cytaty… zawsze wybierajcie to, co ma dla Was znaczenie.

arrow-printable-hi-res il_fullxfull.629409415_cjh9

Czy coś Was zainspirowało? Jakie są Wasze ulubione cytaty, które motywują do działania na co dzień? Podzielcie się swoimi pomysłami i dajcie znać, czy taka forma DIY przypadła Wam do gustu! Mam już dla Was w zanadrzu kolejną porcję napisów do wydrukowania, tym razem z motywem kuchennym – napiszcie w komentarzach, czy chcecie je zobaczyć.

Źródło: www.google.pl

(Visited 13 542 times, 1 visits today)

LEAVE A COMMENT