Piątkowe DIY: inspirujące cytaty do wydrukowania. Część IITak, wiem że dziś nie piątek, lecz niedziela. Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie #piątkoweDIY w tym tygodniu nieco się opóźniło. Przychodzę do Was jednak z jednym z najbardziej popularnych wpisów na blogu – inspirującymi, ciekawymi cytatami do wydrukowania. Podzieliłam je na dwie sekcje – kuchenną i motywacyjną. Grafiki umieszczone w pierwszej, czarno-białej części bezpośrednio kojarzą się z przedmiotami, które większość z Nas znajdzie w swoich szafkach i szufladach w kuchni. Tłumaczyć i rozumieć można je dwojako… w zależności od sytuacji. Wystarczy kliknąć na nie, powiększyć, a następnie pobrać na swój sprzęt. Najpierw kilka monochromatycznych:

TheCottageMarket-KitchenPrintable-BeGrateful

„Bądź wdzięczny”

TheCottageMarket-KitchenPrintable-JustRollWithIt

„Po prostu się z tym pogódź!”

f887b8ad6eb8b3204732dfd15aa61e36

„Chrzanić to!”

JUST BEAT IT- black-03

„Zmiataj stąd!”


flipside-kitchen-printable

„Do zobaczenia później!”

Oraz kilka bardziej kolorowych tekstów motywacyjnych, które można wydrukować w wersji czarno-białej, w zależności od potrzeb i estetyki wnętrza, które chcemy urozmaicić ramką z takim cytatem:

Hello Wonderful #1 (1)-page-001

„Zawsze miej wiarę w to, że może wydarzyć się coś cudownego…”

Hello Wonderful #3-page-001

„Wygłupiaj się, bądź szczery… i miły!”

Hello Wonderful #2-page-001

„Bez znaczenia jest, jak powoli idziesz, dopóki się nie zatrzymujesz…”

Hello Wonderful #5-page-001

„Jesteś odważniejszy niż wierzysz, silniejszy niż Ci się wydaje i bystrzejszy niż myślisz.”

Hello Wonderful #4-page-001

„Im więcej czytasz, tym więcej wiesz. Im więcej umiesz, tym więcej miejsc możesz odwiedzić…”

A Wy, czy lubicie takie metody na ozdabianie wnętrz? Dajcie znać, czy jakieś cytaty przypadły Wam do gustu i zamierzacie je wydrukować? Podzielcie się w komentarzach, gdzie szukacie inspiracji i motywacyjnych napisów do umieszczenia w ramkach. Mam nadzieję, że kilka kreatywnych propozycji odnalezionych w otchłani Internetu przypadło Wam do gustu!

Źródło: www.google.pl, www.designeatrepeat.com

(Visited 3 852 times, 1 visits today)

4 komentarze so far.

  1. Anna pisze:
    Bardzo lubię takie dekoracje DIY. 🙂 Jesteśmy w trakcie dopieszczania mieszkania przed przyjsciem naszego maluszka na świat i jednym z ostatnich elementów będą właśnie ramki ze zdjęciami i motywacyjnymi napisami. Ja mam to szczęście, że mój mąż jest grafikiem komputerowm więc zrobi mi dokłądnie to, co sobie wymyślę. 🙂 Na pewno podziemimy się tym co uda nam się stworzyć. 🙂
  2. Piękne 🙂 Mam kilka pustych ramek i muszę je właśnie takimi cytatami wypełnić. Na pewno skorzystam z któregoś w wersji czarno białej, bo mam drukarkę laserową 😀

LEAVE A COMMENT